200 milyon dolar serveti olan Kris Jenner: Beş parasız kalacağım

İlk eşi Robert Kardashian’dan Kim,Kloe,Kourtney ve Rob adında dört çocuğu olan Kris Jenner, daha sonra Caitlyn Jenner ile yaptığı evlilikten Kendall ve Kylie Jenner’ı dünyaya getirdi.

Kızlarının toplam serveti birkaç milyar dolardan fazla olan Kris Jenner, kendi servetini de yıllar içinde katladı ve şimdilerde 200 milyon dolardan fazla varlığa sahip olduğu biliniyor.

AİLE REİSİ

Bir zamanlar bankada kendi adında tek bir kuruşu dahi olmadığını söyleyen Kris Jenner şimdi ise hem kızlarının kurduğu imparatorluğun başında hem de sahip olduğu kişisel serveti dudak uçuklatan cinsten…

“BEŞ PARASIZ KALACAĞIM”

6 kızı olan Kris Jenner’ın, Kendall hariç tüm kızlarından toplam 13 torunu var. Ünlü isim, geçtiğimiz gün katıldığı bir etkinlikte torunlarının hepsini “gerçekten tanımak” için onlarla vakit geçirmekten caydığını çünkü bunu yapmanın hem yarım ayını alacağını ve hem de kendisini beş parasız bırakacağını söylemişti.

“BUNU 13 KEZ YAPMAK ZORUNDAYIM”

Los Angeles Magazine’in düzenlediği bir buluşmada konuşan Kris Jenner “Kendime sık sık torununu ayda bir kez yemeğe götüren bir büyükanne olmam gerektiğini söylüyorum” dedi ve “Torununuzu gerçekten tanımak ve okulda neler olup bittiğini görmek gibi şeyler. Bunu sürekli yaparsam, sadece torunlarımla yemeğe çıkmanın bile yarım ayımı alacağını düşündüm” diye de ekledi.

En büyük torununa araba alma sözü veren aile reisi “Torunum buna bayıldı ve fark ettim ki bunu 13 kez yapmak zorundayım. Beş parasız kalacağım! Tam on üç kez” diyerek bu geniş ailenin ne kadar masraflı olabileceğini ortaya koydu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x